Ostatnia aktualizacja 17 kwiecień 2016 r.

OFERTA SPECJALNA I PROMOCJE

OBOWIĄZUJĄCE PROMOCJE w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych:

1. Promocja "Dobre wybory" - zapisz się do końca kwietnia, a uzyskasz 30% rabatu na pierwszy semestr, do końca maja 25%, do końca czerwca 20%, a do końca lipca 10%.
  2. Promocja "Plan Ekonomiczny" - 10 % rabatu przy jednorazowej wpłacie za cały semestr.
  3. Promocja "Bon edukacyjny" dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcacego dla Dorosłych PROFESJA polecających liceum oraz angażujących się czynnie w życie szkoły (sprawdź w galerii kiermasze, festyny, działania zewnętrzne). W roku szkolnym 2015/2016 wydaliśmy ponad 50 bonów edukacyjnych.

wszystkich informacji na temat PROMOCJI udzielamy w sekretariacie szkoły lub podczas składania dokumentów.

"NAUKA SIĘ OPŁACA" - OBOWIĄZUJĄCA PROMOCJA w Opiekunie Medycznym i na KKZ Z.04 oraz w zawodzie Technik Logistyk:

1. Wszystkie osoby zarejestrowane jako bezrobotne w PUP uczĄ się ZA DARMO "0,00 złotych",
  2. Pozostałe osoby mogą uczyć się 50% taniej.

"NAUKA SIĘ OPŁACA" - OBOWIĄZUJĄCA PROMOCJA dla wszystkich pozostałych KKZ:

1. Osoby uzyskujące frekwencje w danym miesiącu równą lub większą 70%, uzyskują rabat w czesnym około 30% czyli 40 do 50 zł taniej.
  2. Za darmo w wybranych kwalifikacjach, jeżeli wielkosć grupy wynosi 20 lub więcej czyli podobnie jak w szkołach publicznych. W tym roku promowane są kwalifikacje:
      • A.18 Prowadzenie sprzedazy (sprzedawca),
      • A.19 Wykonywanie zabiegów fryzjerskich (fryzjer),

Naszą dużą przewagą jest możliwość realizacji KKZ nawet dla grupy od 4 osób w powiazaniu z relatywnie niskimi kosztami.

UWAGA !

Liceum Ogólnokształcące i kwalifikacje TECHNIKA równocześnie

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej !

Duża szansa dla osób po:

• gimnazjum
  • ośmioletniej szkole podstawowej
  • zasadniczej szkole zawodowej

na awans zawodowy poprzez zdobycie wykształcenia średniego i dobrego zawodu na poziomie technika.

Nasi słuchacze Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych mogą jednocześnie z nauką uczęszczać na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w wybranych zawodach.

Nauka przebiega w formie zaocznej (dwa zjazdy w miesiącu)

Jest to szansa na dużo szybsze zdobycie wykształcenia średniego i zawodu czyli tytułu TECHNIKA.

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ !!!  Im szybciej, tym korzystniejsze ceny !

Sekretariat "PROFESJA" na 2 piętrze

NIE TRAĆ CZASU, idź tam od razu.

Wielkość grup ograniczona.