Najczęściej zadawane  pytania - SPRAWDŹ

Ostatnia aktualizacja 30 lipca  2016 r.

Rozpoczęliśmy rekrutację !!!  2016/2017

REKRUTACJA DO WSZYSTKICH NASZYCH SZKÓŁ ORAZ NA KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Nabór do Naszego Zespołu Szkół dla Dorosłych.

W tym roku duża NOWOŚĆ ! Z uwagi na duże zainteresowanie kształceniem zawodowym, zarówno w liceum, w szkołach policealnych jak i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych mocno ograniczyliśmy koszty nauki ponoszone przez słuchaczy.

Standardowo, jak co roku, zapewniamy korzystną ofertę finansową. Zanim zapiszesz się do szkoły, zapytaj innych słuchaczy, czy szkoła podniosła czesne lub wprowadziła dodatkowe opłaty ! Szkoły "PROFESJI" w Krotoszynie dają gwarancję stałych opłat przez cały cykl kształcenia - to jest ważne !

inauguracja2.jpg Dowiedz się, jak się kształcić !

Sekretariat "PROFESJA" na 2 piętrze

NIE TRAĆ CZASU, idź tam od razu.

PROMOCJE i RABATY !
PAMIĘTAJ !   Gdy będziesz zdecydowana(y) - zgłoś się do Naszej szkoły jak najszybciej, a uzyskasz większe rabaty (do 30 %) lub uczysz się za darmo.

Informacji na temat promocji "Dobre Wybory" oraz rabatów udzielamy w sekretariacie ZSD "PROFESJA" (II piętro budynku szkoły).

Wszystkich chętnych zapraszamy do osobistego składania dokumentów w siedzibie Zespołu Szkół dla Dorosłych "PROFESJA" w Krotoszynie.
 ♦
Wyszczególnienie wymaganych dokumentów znajduje się na naszej stronie
w zakładkach każdej ze szkół.

Wzory podań znajdują się w zakładce PODANIA do Szkół lub są do pobrania w sekretariacie szkoły.

Wszystkich niezbędnych informacji udzielamy w sekretariacie lub pod numerem telefonu:
797 001 656   wew. 1, 2, 3 lub 4