Profesja - Technik Florysta

Ostatnia aktualizacja 12 sierpnia 2016 r.

Florysta - forma zaoczna sobota-niedziela - ZA DARMO dla osób bezrobotnych oraz naszych absolwentów :)

Mamy 100% zdawalności egzaminów zawodowych OKE :)

Kursy z kwalfikacji wchodzących w zakres zawodu florysta
 1  R.26. Wykonywanie kompozycji florystycznych - 10 miesięcy wybierz

DSC_7630.jpg   DSC01809.jpgDSC_5241.jpgDSC02320.jpgDSC02731.jpg

Zawód florysta m. in. obejmuje takie efekty kształcenia jak:

1. Projektowanie kompozycji i dekoracji roślinnych,
  2. Wykonywanie i sprzedaż wyrobów florystycznych,
  3. Przechowywanie oraz transport materiału roślinnego i wyrobów florystycznych.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać tytuł FLORYSTA ?

1. Uzyskać kwalifikację R.26.
  2. Uzyskac wykształcenia średnie.

Dajemy możliwość na równoczesną naukę w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych oraz na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych na podobnych zasadach jak dotychczasowe Technika.

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej przyjmowani sa do klasy 2 na semestr 3 w Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Nauka przebiega w formie zaocznej sobota-niedziela (możliwe kilka piątków po 16.00). Przedmioty zawodowe w te same dni co przedmioty ogólnokształcące.?

Policealna Szkoła Zawodowa

FLORYSTA

Osoby z wykształceniem średnim mogą kształcić się na kierunku FLORYSTA w szkole policealnej - wybierz