Profesja - Technik Pojazdów Samochodowych

Wypełnij załączone podanie i prześlij w poniższym oknie PODANIE

UWAGA! Aby formularz działał poprawnie, otwórz go programem Acrobat Rider

Ostatnia aktualizacja 30 kwietnia 2017 r.

Nie masz wykształcenia średniego ? Ucz się w Liceum razem z kwalifikacją zawodową. Uzyskasz tytuł technika, wszystkie przedmioty w te same dni, liceum jest darmowe :)

Technik Pojazdów Samochodowych

DSC_3066.jpg DSC02425.jpg DSC02429.jpg DSC02431.jpg

Kursy z kwalfikacji wchodzących w zakres zawodu technik pojazdów samochodowych
 1  M.12. Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych - 10 miesięcy wybierz
 2 M.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych - 10 miesięcy wybierz
 3 M.42. Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych - 3 miesiące wybierz

Zawód technik pojazdów samochodowych m. in. obejmuje takie efekty kształcenia jak:

1. Diagnozowanie układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych,
  2. Naprawa układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych,
  3. Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych,
  4. Naprawa zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych,
  5. Organizowanie obsługi pojazdów samochodowych,
  6. Nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać tytuł technik pojazdów samochodowych ?

1. Uzyskać kwalifikacje M.12, M.18 oraz M.42.
  2. Uzyskac lub posiadać wykształcenia średnie.

Posiadacze zawodu Mechanik Pojazdów Samochodowych muszą uzyskać kwalifikacje M.12 oraz M.42.

Posiadacze zawodu Elektromechanik Pojazdów Samochodowych muszą uzyskać kwalifikacje M.18 oraz M.42.

Dajemy możliwość na równoczesną naukę w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych oraz na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych (KKZ) na podobnych zasadach jak dotychczasowe Technika.

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej przyjmowani sa do klasy 2 na semestr 3 w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych.

Nauka przebiega w formie zaocznej sobota-niedziela (możliwe kilka piątków po 16.00). Przedmioty zawodowe w te same dni co przedmioty ogólnokształcące.