opiekun Medyczny, Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy

Ostatnia aktualizacja 22 marca 2017 r.

Opiekun Medyczny - forma zaoczna sobota-niedziela - ZA DARMO

Zawód dla ludzi sympatycznych, pełnych empatii i życzliwości dla innych ludzi. Jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym OKE i wszystkie egzaminy organizujemy u siebie. Słuchacz, po zdaniu Egzaminu OKE otrzymyje Dyplom oraz Suplementy w języku polskim i angielskim opisujące zdobyte kwalifikacje. Jest to szczególnie ważne przy pracy za granicą.

Zdawalność egzaminu 2016 w Naszym ośrodku egzaminacyjnym wyniosła 100 % !

Ze względu na dużą możliwość znalezienia pracy i dużą liczbę chętnych o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kursy z kwalfikacji wchodzących w zakres zawodu opiekun medyczny
 1  Z.4. Świadczenie usług opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - 10 miesięcy wybierz

My nie obiecujemy. U nas uczysz się rzeczywiście za darmo !

Aby uczyć się całkowicie ZA DARMO (0 zł za czesne) w zawodzie Opiekun Medyczny , wystarczy być osobą bezrobotną, nawet bez prawa do zasiłku ! Lub absolwentem Naszych szkół :)

NIE WYMAGAMY ŻADNEGO STYPENDIUM NA NAUKĘ Z TAKICH INSTYTUCJI JAK PUP itp.

TO NASZA SZKOŁA WSPÓŁFINANSUJE OSOBY BEZROBOTNE :)

Nasz projekt edukacyjny „Dobry zawód, to dobra praca” w części jest finansowany przez ZSD PROFESJA. Osoby bezrobotne przynosząc zaświadczenie z PUP o statusie bezrobotnego uczą się zawsze za darmo.
UWAGA ! W naszym projekcie NIE jest wymagany Bon Szkoleniowy z PUP.

Również dla osób pracujących mamy jeszcze duże rabaty (40%), związane z projektem "Nauka sie opłaca".
Zachęcamy do szybkich decyzji, ponieważ w tym momencie projekt może objąć tylko 10 osób w kształceniu darmowym z projektu "Dobry zawód, to dobra praca" i 10 osób z projektu "Nauka sie opłaca". Razem tylko 20 osób.

↓↓↓Poniżej możesz się dowiedzieć ile zostało jeszcze wolnych miejsc ↓↓↓

Informacje, ile zostało wolnych miejsc - kliknij

DSC02517.jpg DSC02482.jpg DSC_5306.jpg DSC_5282.jpg DSC_5316.jpg DSC_5336.jpg

Zawód opiekun medyczny m. in. obejmuje takie efekty kształcenia jak:

1. Rozpoznawanie problemów i potrzeb osoby chorej i niesamodzielnej,
  2. Planowanie, organizowanie i wykonywanie czynności higienicznych i pielęgnacyjnych u osoby chorej i niesamodzielnej,
  3. Planowanie, organizowanie i wykonywanie czynności opiekuńczych nad osobą chorą i niesamodzielną.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać tytuł Opiekun Medyczny ?

1. Uzyskać kwalifikację Z.4.
  2. Uzyskac lub posiadać wykształcenia średnie.

Dajemy możliwość na równoczesną naukę w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych oraz na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych na podobnych zasadach jak dotychczasowe Technika.

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej przyjmowani sa do klasy 2 na semestr 3 w Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Nauka przebiega w formie zaocznej sobota-niedziela (możliwe kilka piątków po 16.00). Przedmioty zawodowe w te same dni co przedmioty ogólnokształcące.?

Policealna Szkoła Opieki Medycznej

Opiekun Medyczny

Osoby z wykształceniem średnim mogą kształcić się na kierunku Opiekun Medyczny w szkole policealnej - wybierz