Ostatnia aktualizacja 12 sierpnia 2016 r.

Nie masz wykształcenia średniego ? Ucz się w Liceum razem z kwalifikacją zawodową. Uzyskasz tytuł technika, wszystkie przedmioty w te same dni, liceum jest darmowe :)

Technik Usług Kosmetycznych

Wydajemy zaświadczenia dla: ZUS, KRUS, MGOPS, PCPR i inne.

Kursy z kwalfikacji wchodzących w zakres zawodu Technik Usług Kosmetycznych
 1  A.61. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy - 10 miesięcy wybierz
 2 A.62. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp - 10 miesięcy wybierz

Tym razem przedstawiamy NOWY kierunek

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Świetne wykształcenie dla kobiet (i nie tylko) chcących posiąść, a z reguły pogłębić swoje umiejętności w zakresie pielęgnacji twarzy, szyi, dłoni i całego ciała. Profesjonalna kadra i pracownia to oczywiście podstawa kształcenia na tym kierunku.

Zawód "Kosmetyczka" zyskuje w ostatnich czasach niesamowitą popularność. Zarówno jako dodatkowe usługi zakładów fryzjerskich jak i niezależnie działające salony kosmetyczne i piękności. Coraz częściej można się spotkać z usługami kosmetycznymi świadczonymi w domu klienta. Zapraszamy wszystkie chętne Panie (choć może nie tylko :)) do nauki na tym kierunku. Ważna jest też wskazówka, że na tym kierunku mogą się również uczyć osoby bez wykształcenia średniego.

Zawód Technik Usług Kosmetycznych m. in. obejmuje takie efekty kształcenia jak:

1. Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy,
  2. Wykonywanie zabiegów upiększających twarzy,
  3. Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających ciała,
  4. Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających dłoni i stóp.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać tytuł Technik Usług Kosmetycznych ?

1. Uzyskać kwalifikację A.61 i A.62.
  2. Uzyskac wykształcenia średnie.

Dajemy możliwość na równoczesną naukę w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych oraz na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych na podobnych zasadach jak dotychczasowe technika.

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej przyjmowani sa do klasy 2 na semestr 3 w LO.

Nauka przebiega w formie zaocznej sobota-niedziela (możliwe kilka piątków po 16.00). Przedmioty zawodowe w te same dni co przedmioty ogólnokształcące.

Policealna Szkoła Zawodowa

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Osoby z wykształceniem średnim mogą kształcić się na kierunku TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH w szkole policealnej - wybierz

Osoby te mogą również uczęszczać na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w kwalifikacjach A.61 i A.62